
Legendarny koncert grupy z 10 grudnia 2007 już nie tylko dla szczęśliwców.

Gdy 5 lat temu gruchnęła informacja, że grupa zamierza się zjednoczyć na jeden koncert, fani byli zszokowani. Jednak szybko się z tego otrząsneli, bo gotowość do uczestnicznia w koncercie zgłosiło 20 milionów z nich. Mimo zawrotnej (1000 funtów) ceny. Niestety, koncert ten mogło zobaczyć tylko 18 tysięcy szczęśliwców, wbranych w drodze losowania. Teraz grupa zamierza zrekompensować ten smutek pozostałym fanom wydając płytę DVD. To film „Celebration Day” dokumentujący całe wydarzenia z londyńskiej O2 Arena z dostępną wersją „audio only”, czyli samym zapisem dzwiękowym z koncertu.
Uroczysta premiera odbędzie się 17 października w Londynie, Los Angeles, Nowym Yorku i 40 innych miastach na świecie. Bilety można kupować od 13 września za pośrednictwem oficjalnej strony zespołu. DVD trafi na półki 19/20 listopada.
